Websitesi Hizmeti

Websitesi hizmeti, markanızın ya da işletmenizin dijital ortamda online olarak profesyonel bir şekilde sunulmasını ve bu sayede işinize herkesin kolayca ulaşabilmesini sağlar.

Creatzen olarak ihtiyaca göre üç farklı websitesi hizmetimiz bulunmaktadır;

Websitesi Hizmeti kapsamında neler yapılıyor?

İhtiyacınıza göre websiteniz hazırlanırken her zaman profesyonellik ön planda tutulur. İşinizi büyütebilmenize destek olacak olan sır, her zaman detaylardadır.

Mobil Uyumlu Websitesi

İhtiyacınıza göre profesyonel olarak hazırlanan websiteniz kullanıcı deneyimi konusunda sorun yaşatmayacak bir şekilde tabletlerde ve telefonlarda %100 mobil uyumlu bir şekilde hazırlanır.

Kapsamlı Arama Motoru Optimizasyonu

Organik arama sonuçlarından trafik alabilmeniz ve kullanıcıların sitenizde sorunsuz bir şekilde gezinebilmesi için hem hız hemde SEO kuralları konusunda bütün işlemler kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Sınırsız Revize İmkanı

Hazırlanan websitesi sizin tarafınızdan onaylanıp yayına alınana kadar olan çalışmaların tam olarak içinize sinmesi için sınırsız revize hakkınız bulunmaktadır.

SEO Danışmanlığı Hizmeti

Websitesi hizmetimizden yararlanan ve dijital platformlarda işini büyütmek isteyen müşterilerimize SEO Danışmanlığı hizmetimizde avantajlı imkanlar sunuyoruz.

Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz. İşinizi büyütebilmek için, işinizi sahipleniyoruz!

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Sıkça Sorulan Sorular

SEO ayarlamaları websitenizin arama motorlarında alabileceği trafiği arttırmak için çok önemlidir. Bu yüzden google analytics kurulumu, sitenizde bulunan meta etiketlerinin ayarlamalarının yapılması, sayfalarınızda bulunan başlıkların h1-h2 gibi ayarlamalarının düzenlenmesi, sitenize eklenen içeriklerin özgünlük testinden geçirilmesi, görsellerin seo uyumlu bir şekilde adlandırılması ve alt başlıklarının düzenlenmesi vb. bir çok işlem yapılarak sitenizin arama motorlarının gözünde kaliteli konumlanması sağlanır ve sitenizin arama sonuçlarındaki sıralamaları mümkün olan en iyi seviyede tutulmaya çalışılır.

Websitesini hızlandırmak için, tarayıcı önbelleği kurulması, gereksiz sql sorgularının azaltılması, html küçültülmesi, css dosyalarının küçültülmesi ve birleştirilmesi, javascript dosyalarının küçültülmesi ve birleştirilmesi, gzip sunucu sıkıştırma özelliğinin ayarlanması, oluşturma engelleyici javascript kodlarının kaldırılması, lazy load sisteminin kurulması, google fontlarının eş zamansız olarak yüklenmesi, görsellerin sıkıştırılması ve webp formatına dönüştürülmesi, http isteklerinin dengelenmesi gibi bir çok işlem yapılır.

On-Going hizmeti kapsamında sitenin genel istatistiklerinin aylık olarak detaylıca raporlanması, siteye eklenen içeriklerin seo ayarlarının yapılması, yüklenen görsellerin sıkıştırılması ve alt başlık bilgilerinin girilmesi, teknik bakımların ve güncelleştirilmelerin yapılması gibi hizmetlerin haricinde süreç içerisinde istenen site içi değişiklik ve güncelleme ihtiyaçlarına da çözüm üretilir.

Cache sistemi, tarayıcı önbelleme özelliğidir. Websitenize ilk defa giren kişilerin kullandığı internet tarayıcısının sitenizde bulunan kodları ve görselleri hafızaya almasıyla, aynı kişinin web sitenizi bir sonraki ziyaretinde siteninizin açılış süresinin ciddi bir oranda azaltılmasını sağlanır.