Sosyal Medya Danışmanlığı​

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti kapsamında, markaların yada işletmelerin potansiyel müşterilerine kendilerini doğru bir şekilde anlatabilmesi için çalışmalar gerçekleştirilir. Düzenli olarak yapılan çalışmalar doğrultusunda, markanın bilinirliğinin artması, doğru hedef kitleye ulaşılması ve gelir artışı sağlanması amaçlanır.

Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında markanızın dijital varlıkları yönetilir. İşiniz ve ürünleriniz, sizin için özel olarak oluşturulmuş hedef kitleye pazarlanır, markanız tanıtılır ve rakipleriniz ile rekabetiniz kolaylaştırılarak satışlarınız attırılır.

Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında neler yapılıyor?

Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında sosyal medya platformlarında markanız en doğru şekilde temsil edilir, içerikleriniz işinize uygun bir şekilde yönetilir. Hesaplarınız takip edilerek, analiz çalışmaları gerçekleştirilir ve hedef kitleniz ile markanız arasında olan iletişimin iyileştirilmesi yönünde çalışmalar yapılır.

İçerik Yönetimi

Sosyal medya tüketim üzerine kuruludur. Üretilen içerikler çok hızlı bir şekilde tüketilir ve kısa bir süre sonra unutulur. Bu yüzden markanız için her zaman yaratıcı içerikler üretmeye özen gösterilir.

Sosyal Medya Takibi

Markanız ve işiniz ile alakalı sosyal medyada başkaları tarafından yazılan her içerik düzenli olarak kontrol edilerek olası bir kriz durumunun büyümesi önlenir.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanız ile ilgili yaşanabilecek her kriz durumu önceden tahmin edilir ve farklı senaryolara uygun önlemler alınır. Oluşabilecek kriz durumları için markanıza özel aksiyon planı hazırlanır.

Dijital PR

Şirketinizle alakalı duyurmak istediğiniz gelişmeleri sadece sosyal medya platformlarında değil, arama motorları, blog, forum ve haber siteleri gibi kanallarda yayınlanması için çalışmalar yürütülür.

Sizin için değil, sizinle beraber çalışıyoruz. İşinizi büyütebilmek için, işinizi sahipleniyoruz!

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya Danışmanlığı, marka ve kişilerin hedef kitlelerine kendilerini doğru bir şekilde anlatabilmesi ve dijital kanallarda olan varlığının düzenli olarak iyileştirilmesi için verilen hizmet türüdür.

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti dijital kanallarda markanızı doğru bir şekilde bulundurmak ve işlerinizi arttırmak istediğiniz sürece uygulanabilecek bir çalışmadır. Kısa vadede çalışmaların, işiniz üzerindeki olumlu etkisini görebilsenizde, tam olarak verim almanız bir kaç ayı bulacaktır. Tüketim odaklı işleyen sosyal medya platformlarında rekabet her zaman yüksek olduğundan, markanızı sosyal medyada doğru konumlandırıp işlerinizi arttırarak var olan pozisyonunuzu korumak adına çalışmalara devam etmenizi öneririz.

Sosyal Medya Danışmanlığı markanızı dijital kanallarda doğru bir şekilde temsil etmenize, potansiyel müşterileriniz ile sizin aranızda olan iletişimi iyileştirmenize, işinizi ve ürünlerinizi en doğru şekilde pazarlayabilmenize yarar. Bu çalışma sayesinde marka bilinirliğiniz de artacağından her geçen gün sizinle temasa geçen müşteri sayısı da artacaktır dolayısıyla işletmenizin cirosunu arttırmaya olanak sağlayacaktır.